brukdekorbrukdekorbrukdekor

PŁYTY TARASOWE

Przyszła wiosna, a z nią ochota na spędzanie mnóstwa czasu na świżym powietrzu. Najlepiej we własnym ogrodzie. Można tam stworzyć swój prywatny raj na ciepłe dni…

Litr wody źródlanej, dwie cytryny lub lemonki w plastrach, odrobina świeżej mięty, trzy łyżki cukru i dużo lodu – to najprostszy sposób na doskonałą domową lemoniadę. Bez wątpienia przebije smakiem każdy gotowy napój ze sklepu i jeszcze lepiej zaspokoi pragnienie w czasie upału.

Wielki dzban z tym schłodzonym napojem, wygodny ogrodowy fotel i dobra ksiąka – wszystko to sprawi, że wcale nie będziemy aż tak bardzo tęsknić za dalekimi wakacyjnymi podróżami do egzotycznych krajów. Możemy też stworzyć sobie południowy klimat na własnej posesji. Wystarczy tylko trochę wyobraźni i kilka dobrych pomysłów, a nasz ogród będzie przypominał ciepłe kraje.

Najważniejsze są odpowiednie rośliny, które posadzone dość gęsto, będą przypominały południową przyrodę. Natura opowie o klimacie, ale to od nas będzie zależeć decyzja o wyborze stylu.

Klamrą spinającą naturę z architekturą domu jest nawierzchnia tarasu i alejek ogrodowych wokół domu. Można wysypać ścieżki żwirkiem, wyłożyć otoczakami czy drewnianymi podkładami. Jednak bezdyskusyjnie wśród soczystej zieleni doskonałe wrażenie robią nawierzchnie brukowane, a wśród nich faworytem stają się ostatnio postarzane kostki brukowe Antico w naturalnej palecie barw piasku i torfowych brązów. Ten styl najlepiej oddaje klimat tarasów budowanych na południu Europy, a nawet zamorskich koloni. Podobne wrażenie budują pastelowe płyty tarasowe w ciepłych, naturalnych kolorach (siena, caldo, verno). Wtedy wystarczy jedynie delektować się smakiem zimnej lemoniady i sycić oczy niepowtarzalnym klimatem własnego ogrodu.

    

PARTNERZY

polbrukstylbetlogo1_kostbet

PROMOCJE

AVANTI KOSTKA PŁUKANA z naturalnym kruszywem POLBRUK w super cenie! Sprawdź....

KONTAKT: Brukdekor s.c

Pierwszy punkt sprzedaży:
Al. Zjednoczenia 92A, 65-001 Zielona Góra
tel. (68) 470 99 77
kom. +(48) 502288403

w dobie COVID -pon.-pt. 10.00-15.00

soboty nieczynne

Kontakt telefoniczny.

Drugi punkt sprzedaży:
Ul. Wapienna 5, 68-203 Żary
tel. (+48) 503 099 244

w dobie Covid-pon.-pt. 9.00-14.00

soboty nieczynne

Kontakt telefoniczny.